Нюкасъл победи Ливърпул
Нюкасъл успя да вдъхне живот в кампанията си след поредица лоши резултати като победи Ливърпул с 2:0 на "Сейнт Джеймсис Парк" днес в неделната среща от петнадесетия кръг на английската Висша лига. Вайналдум стана причината и за двете попадения на сметката на домакините, макар едното да бе записано като автогол на Шкъртел.
До почивката Нюкасъл играеше впечатляващо и задържаше противника далеч от наказателното поле. Сисе, Де Йонг и Вайналдум пък организираха опасни атаки в другия край. В 69-ата минута домакините поведоха когато Вайналдум пое топката в наказателното поле и премина през Ловрен преди да стреля ниско, топката да се отклони от крака на Шкъртел и да влезе в мрежата за 1:0.
В 93-ата минута Нюкасъл взе победата когато Сисоко отне от Милнър на крилото намери Вайналдум през целия терен по перфектен начин, холандецът овладя и копна топката над Миноле за крайното 2:0.
- Манчестър Сити продължава преговорите за Елиът Андерсън, Тонали остава резервен вариант
- Нюкасъл удължи договора на Фабиан Шер до 2027 година
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
- Нюкасъл съобщи, че е продал Гордън за "значителна сума"
- Барселона обяви трансфера на Антъни Гордън
- Пикфорд спечели наградата за спасяване на сезона във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]