Рафаел развълнуван да играе за Ван Гаал
Десния бек на Манчестър Юнайтед, Рафаел Да Силва, няма търпение да започне да играе под ръководството на новия наставник, Луис ван Гаал. Холандецът бе официално представен за заместник на Дейвид Мойс в четвъртък, когато Юнайтед замина за предсезонното турне в САЩ.
Рафаел стана част от 25-те човека, които Ван Гаал взе със себе си за турнето, където Юнайтед ще играе срещу ЛА Галакси, Рома, Интер и Реал Мадрид:
"Много се вълнувам, всички се вълнуваме да видим какъв е той по време на срещи и извън терените. Ясно е, както виждахме в мачовете на Световното, че той обича да играе с интелигентни играчи. Този тип играчи, които могат да променят мачове и да преминават от една схема на игра в друга."
"Някои от хората в екипа му дойдоха тук доста рано, така че имаме идея за методите му, но все пак нямаме търпение да видим повече от него."
- Доргу ще отсъства от игра 10 седмици
- Ювентус се насочва към нападател на Ман Юнайтед?
- Куня обясни как Карик е сплотил отбора
- Карик: Има чувство за единство в отбора
- Артета: Загубихме инерция срещу Ман Юнайтед
- Венгер: Карик създаде нещо специално
- Куня: Арсенал е най-добрият отбор в света
- Рой Кийн за Карик: Всеки може да спечели два мача
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]