ПСЖ готви предложение за Иванович
Френският Пари Сен Жермен готви предложение от 8 милиона паунда за защитника на Челси Бранислав Иванович. Според информацията, старши-треньорът на парижани Лоран Блан вижда в сръбския защитник, който е способен да играе както на десния фланг, така и в центъра на отбраната, идеалният заместник на опитващият се да премине в Интер Ван дер Вил.
Иванович си извоюва славата на един от най-добрите защитници във Висшата лига на Англия, но до този момент не е известно, дали Жозе Моуриньо го включва в своите дългосрочни планове. ПСЖ има намерение да предприеме опит да подпише с 29-годишния защитник, започвайки с оферта от 8 милиона паунда, плюс бонуси.
На самия Иванович ще бъде предложен четиригодишен договор с отлична работна заплата. Отчитайки възрастта на футболиста и политиката на Челси по отношение на играчите над 30-годишна възраст, не е изключено Бранислав да разгледа предложението.
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Челси може да предложи 60 милиона за 17-годишен
- Ман Сити и Байерн се интересуват от талант на Челси
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]