Скоулс: Исках с Шави и Иниеста да сме тримата амигос
Daily Star публикува обширно интервю с легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс, в което става ясно, че единствено за едно нещо съжалява халфа на "Червените дяволи". Това е да играе с Иниеста и Шави от Барселона, когато е бил на върха на възможностите си. Скоулс призна, че винаги, когато ги гледа, желае да е между тях на терена.
"Бях късметлия да играя сред най-добрите играчи в света в Манчестър Юнайтед. Но да играеш в центъра с Шави и Иниеста е брилиантно. Щеше да ми хареса да играя с тях в апогея на кариерата си. Това наистина са най-добрите играчи в света и се надяваш, че можеш да се разбираш с тях. Сега не зная дали бих се разбирал с тях."
"Никога не съм бил този, който разменя и събира фланелки. Винаги, когато ме попитат, с радост разменям фланелката си. Но никога не съм имал интерес в това. Страхотно е, че на финала на Шампионска лига взех фланелката на Иниеста обаче."
"Какъв играч е само. Той е сред най-добрите в света и ще я задържа. На Шави все още я нямам, но може би още има време да я взема."
Шави, който заяви, че Скоулс е най-добрия халф в последните 20 години, споделя тези мисли на легендата и също бе цитиран от изданието.
- Какво да очакваме от втората част на сезона във Формула 1?
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Първенството на талантите. Анонс на новия сезон в Лига 1
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
- Влакче на ужасите
- В лодката
- Трансферът на Родри - философска победа за Барселона или грешка от гордост за Реал Мадрид?
- Жозе Моуриньо: В Реал Мадрид сме, за да работим за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]