Андреа Поли: Искам да играя дълго в Интер
Обещаващият полузащитник на Интер Андреа Поли наблегна, че е щастлив в Интер, и добави, че би искал да остане на "Джузепе Меаца" много години. 22-годишният се присъедини към Интер от Сампдория през 2011 година за 1 година под наем, но има опция да бъде привлечен за постоянно, ако бъде харесан.
Inter Channel цитира: "Това е страхотно чувство, да облечеш цветовете на Интер. Надявам се да го правя дълги години. Феновете винаги са зад нас и искам да им благодаря за гостоприемството."
"Интер ми харесва, защото е клуб, който се бори за много трофеи. Още от първия ми миг тук се чувствам на място. Особено ми харесва президентът Масимо Морати: интелигентен човек, към който веднага изпитваш уважение, страхотен мъж."
"Разбирам се и с играчите, наистина, въпреки че имам по-добри отношения с тези, които познавах от Сампдория."
За сега Поли е направил 4 мача в Серия А през кампанията.
- Моуриньо вече е убедил Бастони за трансфер в Реал Мадрид
- Италианска рулетка
- Флик е блокирал трансфера на Бастони в Барселона
- Интер навакса два гола пасив срещу Болоня в зрелищно 3:3
- Анонс на последния кръг на Серия А
- Барселона се отказа от трансфера на Бастони
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Интер следи Араухо, но трансферът изглежда почти невъзможен
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]