Смолинг: Ще се завърна с гол срещу Ливърпул
Защитникът на Манчестър Юнайтед Крис Смолинг си постави висока цел при своето завръщане в игра, което може да стане през уикенда срещу Ливърпул. 22-годишният английски национал отсъстваше в епичния мач срещу Челси за своя тим през последния кръг на Висшата лига. Победа срещу вечния съперник би сложил доста напрежение върху Сити и първото място.
Официалния сайт на Юнайтед цитира: "Определено работя много за ролята си при корнери и статични положения, за да мога да принасям и нещо в атака. Когато пристигнах ми казаха, че тук се разчита на голове от централните бранители. Ясно е, че Неманя Видич вкарва много, а да добавиш голове в арсенала си е ценно за защитник."
"Дано и аз продължа в този дух, тъй като имам попадения вече. Дано допринеса с много голове занапред. Не искам да се разчита само на нападателите за попаденията ни."
"Мисля, че ролята на централните защитници се промени напоследък. Свикнали сме да се браним срещу здрави, големи нападатели, или пъргави, бързи остриета. Но такива като Демба Ба и Боби Замора, както и много други в лигата, комбинират множество умения, което прави работата ни трудна."
"Това е и главната причина да виждаме толкова голове напоследък."
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Винисиус Жуниор
- Манчестър Юнайтед официално преотстъпи Андре Онана на Трабзонспор
- Ман Юнайтед набеляза Крисенсио Самървил за подсилване на атаката
- Андре Онана отново ще играе под наем в Трабзонспор
- Манчестър Юнайтед и Ливърпул следят халф на Рома
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ман Юнайтед е готов да върне Рашфорд, но бъдещето му остава неясно
- Манчестър Юнайтед не възнамерява да се разделя с Мейсън Маунт
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]