Тевес започва преговори с ПСЖ
Представителят на Карлос Тевес днес трябва да се срещне с ръководството на ПСЖ, като по време на разговорите ще бъде обсъдено евентуалното преминаване на аржентинеца във френския клуб, съобщи новината Sky Sports. Както е известно, бъдещето на Тевес в Манчестър Сити е обект на постоянни спекулации, след като футболистът се скара със своя старши-треньор Роберто Манчини.
Милан и Интер вече изразиха желанието си да подпишат с аржентинския футболист, но нежеланието на Сити да санкционира сделка под наем изглежда е основната пречка да не се стигне все още до трансфер. В същото време ПСЖ е готов да изпълни исканията на английския клуб, още повече, че Карло Анчелоти е голям почитател на нападателя.
Днес съветникът на Тевес Кия Джурабчиян ще се срещне със спортния директор на френския клуб Леонардо, а на срещата се очаква да присъства и старши-треньора на тима Карло Анчелоти. Вероятно ще бъдат обсъдени личните условия на нападателя, след което се очаква ПСЖ да отправи официална оферта за Тевес.
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]