Рууни: Ще играя за Англия, докато някой ми каже, че не мога повече
Уейн Рууни настоя, че винаги ще е на линия за националния тим на Англия. Стрелецът на Манчестър Юнайтед преживя тежък период по време на Световната купа през 2010 година. От тогава обаче той се реабилитира на феновете, като постоянно е с класи над всеки от останалите звезди в тима. Последното му впечатляващо появяване за Англия остави два гола във вратата на България на "Васил Левски".
"Това, което стана, е в миналото, сигурен съм, че феновете виждат, че когато играя, давам 110% от себе си. Феновете в България бяха страхотни, благодаря им за подкрепата. Надявам се да съм ги зарадвал. Хората питат дали обичам Англия и винаги съм казвал, че това е така."
"Ще играя за Англия докато някой ми каже, че не ставам за това вече. Гордея се, че го правя. Мисля, че добре се реабилитираме за това, което се случи на Световното. Справяме се изключително в квалификациите за Еврото досега. Беше чудесна победа срещу България. Мисля, че в атака имахме много движение и много енергия, с постоянната ротация на върха. Направихме нещата трудни за отбраната им."
"Бе страхотно представяне от наша страна и, ако играем така и във вторник срещу Уелс, вече ще сме се класирали."
- Ди Мария: В един момент намразих Манчестър
- Рой Кийн отвърна на Бруно Фернандеш с провокативен пост в социалните мрежи
- Барселона подготвя нови преговори с Манчестър Юнайтед за Рашфорд
- Бруно Фернандеш отвърна остро на критиките на Рой Кийн
- Бруно Фернандеш постави исторически рекорд във Висшата лига
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Манчестър Юнайтед разгроми Брайтън, а Бруно Фернандеш постави рекорд
- Манчестър Юнайтед следи Боуен и Матеуш Фернандеш
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]