Почетино е фаворит за мениджър на Челси
Челси може да назначи специалиста Маурисио Почетино за мениджър.
Според The Telegraph с аржентинеца са били проведени повече от един кръг от преговори, в резултат на които треньорът стана фаворит за поста мениджър на лондончани. Челси взе предвид факта, че Почетино се представи отлично в Тотнъм, бори се за спечелването на Висшата лига и стигна до финала на Шампионска лига с млад отбор.
50-годишният Почетино бе уволнен от ПСЖ през лятото на 2022 г. Оттогава известният аржентински специалист е без работа.
Припомняме, че Челси уволни Греъм Потър от поста старши треньор на клуба на 2 април. Франк Лампард е назначен за временен старши треньор. Под негово ръководство отборът допусна четири поредни загуби.
В момента Челси е 11-ти във Висшата лига с 39 точки.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Карагър: Не мисля, че Мареска ще бъде мениджър на Челси през следващия сезон
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Великобритания заплаши Абрамович
- Крило на Челси желае да напусне клуба
- Мареска: В играта сме, въпреки контузените
- Канте може да продължи кариерата си в Англия или Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]