Челси търси нов вратар
Челси търси нов основен вратар, съобщава Evening Standard.
Според източника, лондончани вече не са уверени в двойката вратари, която се формира от Едуар Менди и Кепа Арисабалага, с първия от които преговорите за нов договор са спрени.
Челси следи Андре Онана от Интер, Грегор Кобел от Борусия Дортмунд и Дейвид Рей от Брентфорд като нови вратари. Представители на английския клуб вече са се свързали с обкръжението на вратарите. Освен това Челси проучва възможността да придобие грузинския страж на Валенсия Григорий Мамардашвили.
Челси е 11-и във Висшата лига след 30 мача с 39 точки.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]