Глен Джонсън: Челси ще даде шанс на Лукаку, ако той работи здраво
Бившият защитник на Челси Глен Джонсън заяви в какъв случай английският клуб ще даде нов шанс на нападателя Ромел Лукаку, който играе под наем за Интер.
"Ще играе ли Лукаку друга важна роля в Челси? Всичко ще зависи от това какво вижда Греъм Потър в предсезона и какво вижда сега, когато Ромелу играе за Интер. Ако се върне и покаже същия футбол като преди, веднага ще бъде продаден. Въпреки това, ако работи здраво със стиснати юмруци, той все още може да има бъдеще в Челси. Той струваше на клуба цяло състояние, така че е в интерес на всички Лукаку да тренира в Челси. Ако работи здраво, сигурен съм, че Челси ще му даде шанс“, заяви Джонсън.
29-годишният Лукаку игра за Челси от 2011 до 2014 г. През 2021 г. лондончани го купиха от Интер за €113 милиона, но белгиецът направи лош сезон за "сините" и отново се върна в Милан.
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]