Лестър потопи Тотнъм (видео)
Лестър Сити посрещна Тотнъм в двадесет и втория кръг от Висшата лига на Англия. Днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" домакините се разправиха със своя гост с 4:1 за да достигнат 13-ата позиция в таблицата, докато оставят тима на Антонио Конте на петото място с 1 точка и два мача повече от четвъртия Нюкасъл Юнайтед.
В 14-ата минута днес Тотнъм поведе след корнер и изчистване, което попадна в Бентанкур и той оформи 1:0. В 23-ата минута невероятен гол вкара Менди, който без подготовка изпрати мощен удар в мрежата на противника за 1:1.
2 минути след това Джейми Мадисън вкара за 2:1 и пълния обрат. Преди последния сигнал за полувремето Лестър поведе и с 3:1 чрез Ихеаначо, който с фалцов удар с левия крак матира вратаря.
Във второто полувреме Лестър остана по-силен, на няколко пъти бе близо, ВАР отмени попадение, преди в 81-ата минута да видим 4:1 след асистенция на Мадисън за Барнс, който стреля ниско с десен крак от границата на наказателното поле.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]