Челси планира да продължи със Силва
Защитникът на Челси и Бразилия Тиаго Силва може да удължи договора си с английския клуб, съобщава The Times.
Според източника, Челси подготвя нов договор за 38-годишния бразилски футболист. Настоящото споразумение на Тиаго с лондонския клуб е до края на сезон 2022/2023. Ръководството на Челси е впечатлено от нивото на игра на Силва и с нетърпение очаква удължаване на партньорството.
Припомняме, че Силва премина в Челси от ПСЖ през 2020 г. Бранителят има 18 мача във Висшата лига този сезон и има две асистенции. Тиаго участва на Мондиал 2022 като част от бразилския национален отбор и стана най-старата асистенция в историята на световните първенства.
- Челси продължи договора на Жоао Педро до 2034 година
- Шаби Алонсо: Свободата на играчите на терена е красотата на футбола
- Хаби Алонсо: Важно да намерим правилния баланс в Челси
- Лиъм Делап може да напусне Челси през лятото
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]