Интер и Челси преговарят за Лукаку
Интер и Челси са близо до приключване на сделката за удължаване на наема на нападателя Ромелу Лукаку като част от италианския отбор, според инсайдера Фабрицио Романо.
Според източника, Интер е прехвърлил 7.8 милиона евро от трансферния си бюджет на Челси като плащане за удължаване на наема на белгийския нападател за още един сезон. Лукаку трябваше да се завърне в английския клуб през лятото след изтичането на настоящия му наем. Въпреки това ръководството на двата клуба, както и самият играч, са заинтересовани Лукаку да продължи да играе за италианския отбор. Преговорите между страните навлизат във финалната фаза, но все още нищо не е обявено официално.
Лукаку се завърна в Милан под наем от Челси през летния трансферен прозорец. Година по-рано Интер продаде нападателя на лондончани за €113 млн. Откакто се завърна в Интер, белгиецът е играл само в четири мача поради контузия, отбелязвайки два гола в тях.
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
- Интер оцеля срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]