Тухел: Покупка на нападател не е приоритет
Мениджърът на Челси Томас Тухел заяви, че трансфер на нападател не е негов приоритет в момента.
Тухел остави нещастния Ромелу Лукаку да се върне в Интер по-рано това лято. Рахим Стърлинг, закупен от Манчестър Сити, ще помогне да бъде компенсирана тази загуба.
Кристиано Роналдо от Манчестър Юнайтед и Неймар от ПСЖ също са свързвани с преминаване към "сините", но Тухел има други притеснения.
"Не бих го изключил [купуване на нападател], но това не е приоритет в момента. В момента защитата е приоритет и това не е тайна. Ще видим какви опции има.
Ние се състезаваме срещу два отбора от най-високо ниво, но има и Тотнъм, който е много активен и агресивен, работейки много рано през този трансферен прозорец. Вероятно никога не са имали по-добър състав и имат един от най-добрите мениджъри в света.
Манчестър Юнайтед никога не се притеснява да привлече нов мениджър, а Арсенал вече направи няколко големи трансфера, така че трябва да сме в крак“, заяви Тухел пред Sky Sports.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]