Ман Сити попари устрема на Джерард
Астън Вила посрещна Манчестър Сити в срещата от поредния четиринадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Вила Парк" гостите спечелиха с 2:1 за да останат на точка от върха, като донесоха и първата загуба на новия мениджър Стивън Джерард след двете му победи на старта на кариерата във Вила.
Вила започна смело, но Сити поведе в 27-ата минута когато Стърлинг намери перфектно включил се Рубен Диаш за 1:0. Подобно на Стърлинг се представи и Габриел Жезус в 43-ата минута когато предостави перфектна топка за Бернардо Силва, а португалецът с феноменално изпълнение и техника направи резултата 2:0.
Точно след почивката Вила върна гол след корнер на Дъглас Луиз, който Оли Уоткинс посрещна на близката греда за 2:1. Домакините имаха своите възможности да стигнат до още голове, но Едерсон с важни намеси запази резултата.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Морган Роджърс запази спокойствие въпреки интереса от европейските грандове
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Роджърс е готов за следващата крачка, Астън Вила иска 100 милиона паунда
- Астън Вила няма намерение да се разделя с Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]