Ман Сити не се затрудни с Фулъм (видео)
Манчестър Сити прие Фулъм днес на "Етихад Стейдиъм" в срещата от единадесетия кръг на английската Висша лига. След победата с 2:0 "гражданите" се покачват до 4-ата позиция в класирането, на 3 точки от върха и Тотнъм, при равен брой срещи.
И двата гола днес бяха вкарани рано, като първо в 5-ата минута Де Брюйне изведе през защитата Стърлинг сам срещу вратаря и англичанинът не сбърка за 1:0.
В 25-ата минута пък Стърлинг спечели дузпа, а Де Брюйне вкара за 2:0. С дузпата Стърлинг става първенецът в историята на Висшата лига по спечелени дузпи (20). Втори в тази класация е Джейми Варди с 19.
През втората част Де Брюйне на два пъти можеше да вкара, но гредата и спасяванията на Ареола го спряха, а Стърлинг пропусна редица положения.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Тотнъм следи вратар на Манчестър Сити
- Манчестър Сити не смята да спира: Семеньо обяви атака към върха
- Манчестър Сити набира увереност и се прицелва в Арсенал
- Манчестър Сити следи Ираола като потенциален наследник на Гуардиола
- Семеньо: Черки е един от най-добрите в света
- Ман Сити потвърди напускането на Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]