Фарке: Разочаровани сме, че не победихме Ливърпул
Мениджърът на Норич Сити Даниел Фарке даде мнението си за снощния сблъсък от двадесет и шестия кръг на английската Висша лига, когато първият и последният в таблицата мериха сили на "Кероу Роуд". Норич пропусна няколко изключителни положения в срещата, което остави наставника разочарован след края:
"Можехме да вземем нещо от мача. По отношение на представянето ние бяхме доста добри днес. Показахме доста неща, които искахме да постигнем днес. Липсваше ни това, да сме клинични.
"Аз мисля, че в първото полувреме имахме страхотен шанс. Бяхме двама срещу вратаря, и когато искаш да победиш Ливърпул на това ниво, трябва да използваш тези шансове. Във второто полувреме един момент на магия от Мане беше разликата между два отбора, които бяха много близки в играта. Разбира се, че сме малко разочаровани.
"Ливърпул просто не се предава. Те са в най-добрата лига с това ниво на представянията си и постоянството. Те са най-добрия отбор в света, но бяхме близо до това да вземем поне точка. От това представяне можем да вземем много самочувствие, но за съжаление не и точки."
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
- Собослай: Липсваше ни характер срещу Манчестър Сити
- Слот: Ливърпул трябва да подобри защитата си
- Ливърпул катастрофира срещу Ман Сити и отпадна от ФА Къп (видео)
- Собослай: Обичам Ливърпул – тук съм щастлив
- Слот: Не съм причината Салах да напусне Ливърпул
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]