Ман Сити с тройка през Саутхемптън
Манчестър Сити прие Саутхемптън в срещата от осминафиналната фаза на Купата на лигата в Англия. Днес на "Етихад Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:1 след голове от Отаменди и Агуеро на два пъти. Така "гражданите" отиват на четвърт-финалите на състезанието.
В 20-ата минута резултатът откри Николас Отаменди, когато защитникът бе намерен от Бернардо Силва и завърши центрирането му с глава за 1:0.
В 38-ата минута Агуеро реализира за 2:0 след перфектно центриране на Уокър и удар от непосредствена близост, след като до нападателя нямаше защитник. След почивката Агуеро оформи 3:0 в 56-ата минута, като тук той отклони балонната топка, получила се след удар на Марес в Беднарек.
В 75-ата минута след центриране на Уорд-Прауз от корнер гостите върнаха гол чрез удар с глава от Стивънс перфектно в ъгъла на вратата за 3:1.
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
- Гуардиола бе забелязан на мач от трета италианска дивизия
- Гуардиола призова играчите на Сити да се насладят на коктейли
- Мареска вече е фаворит да стане следващ мениджър на гранд от ВЛ
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]