Тотнъм успя срещу Ман Сити у дома (видео)
Тотнъм прие Манчестър Сити в първата четвърт-финална среща от Шампионска лига между двата отбора. Днес домакините от "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" успяха да спечелят с минималното 1:0 след късен гол, пропусната дузпа на гостите и контузия на талисмана Хари Кейн.
В 11-ата минута ВАР трябваше да се намеси при една ситуация, при която Роуз блокира удар с ръка, и това беше дузпа. От бялата точка Серхио Агуеро не успя да насочи топката далеч от Лорис, който улови ъгъла и спаси. До почивката Кейн имаше шанс срещу Едерсон на другата врата, но голове не паднаха.
След почивката Хари Кейн получи травма в 58-ата минута когато стъпи накриво и Делф затисна със сила глезена му, като английският нападател бе заменен от Лукас Моура.
В 78-ата минута Сон вкара индивидуален гол когато бе изведен от Ериксен в полето, овладя на линията на аута и се върна на стрелкова позиция, матирайки Едерсон за 1:0. В края на срещата Деле Али напусна с контузия в ръката за Йоренте, а Тотнъм задържа успеха.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Де Дзерби: Мачът с Евертън е по-важен от финал за трофей
- Кметът на Лондон призова неутралните фенове да подкрепят съперниците на Тотнъм
- Челси потопи Тотнъм и остави „шпорите“ в опасната зона
- Сон: Тотнъм завинаги ще остане в сърцето ми
- Челси няма да се справи с Тотнъм
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]