Манчестър Юнайтед влезе в борбата за Рабио
Манчестър Юнайтед стана поредният претендент за полузащитника на ПСЖ Адриен Рабио. Според източника на информацията, английският клуб обмисля възможността за трансфер на Рабио през следващото лято. Именно тогава изтича договорът на играча с парижани, така че той ще пристигне на "Олд Трафорд" без пари. Съобщава се, че Юнайтед вижда в лицето на Адриен заместник на Маруан Фелайни, който се отправи към Китай.
Напомняме, че Рабио отказа да поднови договора с ПСЖ и ръководството на клуба го прехвърли в резервния отбор.
По-рано имаше информации, че французинът ще отиде в Барселона, но каталунците спряха преговорите с него, тъй като закупиха Франки де Йонг от Аякс.
През този сезон 23-годишният Рабио проведе 14 мача във френското първенство, вкара два гола и даде една асистенция.
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]