Йозил отказа трансфер в ПСЖ
Полузащитникът на Арсенал Месут Йозил отказа възможността да премине под наем в ПСЖ, съобщава Süddeutsche Zeitung.
Според източника, френският клуб е виждал в немеца футболистът, който е способен да подсили атаката на отбора заради сериозната травма на нападателя Неймар.
По-рано се съобщаваше, че Йозил може да напусне Арсенал преди затварянето на зимния трансферен прозорец. Сред възможните места за продължаване на кариерата на полузащитника бяха сочени Ювентус, Интер, Милан и Атлетико.
Йозил играе за Арсенал от 2013 г. През този сезон 30-годишният немски футболист участва в 14 мача за лондонския отбор в английската Висша лига, в които вкара 3 гола и даде 2 асистенции.
- Арсенал ще спре Саутхемптън тук
- Арсенал следи Кофане, конкуренция от Реал Мадрид
- Арсенал и Реал Мадрид в битка за младия талант Кристиан Кофане
- Гьокереш – голмайсторът, на когото Артета ще разчита до края
- Тухел защити Сака и Райс: Няма да рискувам ключовите си играчи
- Тухел успокои: Травмата на Мадуеке не е сериозна
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Още един проблем за Арсенал: Субименди се прибира заради коляното
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]