Орие доволен от първия си гол с Тотнъм
Защитникът на Тотнъм Серж Орие сподели радостта си от първия гол за новия отбор след победата с 2:0 срещу Брайтън вчера. 24-годишният откри резултата в мача с опит за центриране, при който топката красиво намери далечния ъгъл на вратата на противника. Попадението идва след 12 мача за шпорите.
"Аз съм щастлив за отбора, да вкарам първия си гол за Тотнъм и за победата. Това е много важно за тима."
Бившият защитник на ПСЖ пристигна в Лондон за 25 милиона евро през лятото:
"Аз съм добре. Това е първият ми сезон, а играта е различна от Франция. Много е трудно за мен, но това е добре, това е ценен опит и съм щастлив."
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]