Хендерсън: Чувстваме, че можем да победим всеки
Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън вярва, че мърсисайдци са открили своята желязна издръжливост и това ще помогне на състава да прескочи Челси на върха в класирането. Ливърпул успя да победи Евертън с гол в 94-ата минута и така тимът остана на 6 точки от лидера.
"Сухите мрежи са голям плюс за нас. Много сме доволни и от сухата мрежа в последния мач. Изглеждахме много солидно в последните няколко мача, което е хубаво. Докато печелиш мачове това е най-важното.Ние сме много доволни с това как дойдохме на Гудисън и доминирахме, особено във второто полувреме. Бранехме се стабилно, като отбор, печелехме топката и запазихме суха мрежа. Това е важно.
"Зная, че хората казват, че е Коледа и затова имаме много мачове, но това е същата ситуация както в края на сезона и не е много различно. Целта е да продължим да се представяме добре и да печелим мачове. Това е важно независимо кое време на годината е. Ние винаги искаме да вземем трите точки защото сме добър отбор и чувстваме, че сме достатъчно добри да бием всеки."
- Клоп работи по създаването на нова германска лига
- Слот: Очаквам Робъртсън да остане с нас
- Комбинации във финалния кръг на общата фаза на Шампионска лига
- Андрю Робъртсън е близо до трансфер в Тотнъм
- Алонсо е поискал от Ливърпул да купи четирима
- Карабах няма да постигне нищо в Ливърпул
- Ливърпул съгласува трансфера на 17-годишен защитник
- Карагър: Ливърпул не е на нивото на Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]