Атлетико с лесен успех срещу Кадис (видео)

Шампионът на Испания Атлетико Мадрид записа втора поредна победа в Ла Лига, след като разби Кадис с 4:1 като гост в мач от 15-ия кръг на испанското първенство.

Тома Лемар падна в наказателно поле в 35-ата минута, но съдията Хесус Хил Мансано подмина ситуацията.

Всичко по-интересно се случи през втората част. В 56-ата минута Тома Лемар откри с глава след брилянтно центриране на Караско.

В 70-ата минута Антоан Гризман с отмерен удар направи резултата 0:2. Шест минути след това  влезлият преди три минути Анхел Кореа реализира трето попадение за тима на Диего Симеоне след страхотна комбинация и асистенция на друга резерва - Матеус Куня.

Груба грешка на Ян Облак доведе до автогол за домакините четири минути преди края. Гостите обаче веднага отговори и резервата Матеус Куня отбеляза още едно попадение за тима на Диего Симеоне.