Емери: Мачът с Арсенал ще е труден
Старши-треньорът на ПСЖ Унай Емери се срещна с журналисти преди мача с Арсенал от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Очаквам труден мач. Той няма да прилича на предишната ни среща, защото Арсенал играе по друга схема и демонстрира съвсем различен подход към играта. Според мен, изглеждаме добре, макар че не спечелихме последните си два двубоя. Дадох оценка на всеки един футболист. Те ме гледаха в очите. Нищо не се е променило от първия ми ден тук. Продължаваме усърдно да работим, стараем се да не отстъпваме на съперниците и да запазим оптимизма си. Но главният залог остава тежката работа. Има вероятност Тиаго Силва да не играе. Ще видим как ще се чувства след тренировката", заяви Емери.
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Норгард е трансферна цел на Аякс
- Всичките шест отбора от ВЛ си осигуриха място в плейофите на ШЛ
- Ясни са 15 отбора, които ще играят в плейофите
- Артета: Интер е страхотен отбор
- Киву: Трябва да вярваме, че сме на правилния път
- Жезуш: Мечтана вечер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]