Анчелоти: Интер ще достигне до финала
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти не скри разочарованието си след като неговият отбор беше отстранен от Интер от Шампионската лига. Той заяви, че загубата е дошла от силната преса на противника и предрече, че "нерадзурите" ще достигнат до финал.
"Не съм толкова изненадн, колкото разочарован. Пандев и Ето'о играха много силно в нападение. Те държаха под напрежение нашите защитници постоянно и не позволиха на бековете ни да се разгърнат, което попречи на атаката на нашия отбор. За целия мач ние така и не установихме контрол върху мача", заяви пред Sky Sport Italia Анчелоти.
"Интер бе по-силният отбор тази вечер. Аз смятам, че при тях всичко е налице за да достигнат до финал. Знаехме, че трябва да победим, но не се получи. Кой ще спечели Скудетото? Надявам се да е Милан", завърши мениджърът на Челси.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес