Президентът на ПСЖ: Това поколение не е изчерпано
Президентът на ПСЖ Насер Ал Хелайфи сподели мнение за тазгодишното представяне на отбора в Шампионска лига. Както е известно, парижани претърпяха поражение с 1:0 от Манчестър Сити в мач-реванш от четвъртфиналите на турнира и с общ резултат 3:2 отпаднаха от надпреварата.
"Много сме разочаровани от резултата, но трябва да го приемем. Ще мислим как да преодолеем този етап. Блан изпробва всичко, включително и тактически хитрости. Имаше обективни причини - наказания, контузията на Мота. Дали това поколение се изчерпа? Не", заяви Ал-Хелайфи.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]