Ибрахимович: Уверени сме в себе си
Нападателят на ПСЖ Златан Ибрахимович разказа за срещата с Манчестър Сити от четвъртфиналите на Шампионска лига, в която двата отбора не се победиха и завършиха при резултат 2:2.
"Допуснахме грешки, които можеха да бъдат избегнати и съперникът се възползва от тях. Имахме повече шансове за гол, при това аз пропуснах дузпа. Но запазваме надежда за класиране за следващата фаза, ние сме силни и уверени в себе си. Но във втория мач трябва да играем много, много по-добре", заяви Ибрахимович.
- ПСЖ с късна победа срещу Оксер (видео)
- ПСЖ продължава битка за лидерското място
- Треньорът на Спортинг: Важно е, че сме сред най-добрите
- Луис Енрике: Загубихме, защото те вкараха два гола, а ние само един
- Спортинг сензационно победи ПСЖ
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]