Зидан: Никой не очакваше такъв резултат
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан сподели мнение за срещата с Волфсбург от четвъртфиналите в Шампионска лига, която испанците загубиха с 2:0.
"Не съм доволен от този мач. Никой не очакваше, че ще загубим с 2:0. Дори аз не го очаквах. Знаехме, че ще ни е трудно, особено във физически план. Без съмнение, мачът с Барселона ни извади от релси. Не започнахме тук с темпото, в което трябва да се играе на този стадии от Шампионска лига. Липсваше ни мобилност. Имахме шансове, но трябва да се примирим с резултата. Необходимо е да анализираме всичките 90 минути. Все още не всичко е загубено. Ние сме Реал и може всичко да променим в реванша при подкрепа на нашите фенове. Пред нас има още 90 минути или дори в повече. Сега е нужно да се сплотим и да продължим да работим", заяви Зидан.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]