Стърлинг: Просто си казах, че ще е прекрасно, ако вкарам
Нападателят на Манчестър Сити Рахим Стърлинг сподели впечатленията си от срещата с Борусия Мьонхенгладбах от шестия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в която "гражданите" постигнаха победа с 4:2 и заеха първо място в квартета.
"Без съмнение, това е един от най-добрите мачове в моя живот. Просто си казах, че ще е прекрасно, ако вкарам и отборът заеме първо място в групата. Следя най-добрите в света и се опитвам да разбера, как те постигнаха своето, какво имат. Не обичам да се сравнявам с другите. Опитвам се да науча каквото мога от хората около мен", заяви Стърлинг.
"Меси и Роналдо просто живеят с футбола. Те са уверени в себе си, знаят, че са най-добрите. Това ги прави уникални, специални. Сега съм повече уверен в себе си. Понякога се ругая повече от себе си. Чуждата критика я пропускам покрай ушите си, аз съм съсредоточен върху футбола. Не е толкова важно, дали вкарвам или не. Трябва упорито да се трудя, тъй като аз знам как мога да играя. Знам на какво съм способен", каза още англичанинът.
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
- Гуардиола бе забелязан на мач от трета италианска дивизия
- Гуардиола призова играчите на Сити да се насладят на коктейли
- Мареска вече е фаворит да стане следващ мениджър на гранд от ВЛ
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]