Президентът на ПСЖ: Убеден съм, че Блан ще поговори с играчите
Президентът на Пари Сен Жермен Насер Ал Хелайфи сподели мнението си за първата среща от четвъртфиналите на Шампионска лига срещу Барселона. Както е известно, каталунците не оставиха никакви съмнения в превъзходството си и постигнаха победа с 3:1.
"Не бяхме достатъчно агресивни. Ако ти действаш недостатъчно агресивно срещу великолепните играчи на Барселона, то тогава е невъзможно да победиш. Убеден съм, че Блан ще си поговори с играчите и те ще анализират грешките си в мача. Трябва да продължим да бъдем концентрирани в Лига 1 и в Шампионска лига. Разочаровани сме, че не успяхме да победим Барселона у дома си, но с това не свършва всичко", заяви Ал Хелайфи.
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Ливърпул подготвя оферта за Брадли Баркола
- Хакими: Мароко продължава да пише своята история
- Проклятието на „Златната топка“ удари отново: Дембеле остана без финал на Мондиал 2026
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]