Дерменджиев: Проблемът на Ливърпул е психологически
Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев не беше пестелив по повод похвалите си към Ливърпул, срещу който "орлите" ще трябва да се изправят в сряда вечер в сблъсък от група B на турнира Шампионска лига. Дерменджиев разкри още, че въпреки слабата форма на "мърсисайдци", те притежават изключително силни играчи, като проблема за лошите им резултати напоследък е чисто психологически.
"Ще бъде много труден двубой, но се надявам и добър спектакъл. Ще играем освободено. Мачовете в Шампионска лига са много отговорни за нас, в тях играчите ни придобиват нужната рутина. Ще се опитаме да играем така, че да се получи добър двубой и ние да се радваме накрая, но ако загубим няма да е фатално. Ливърпул разполага с много добри футболисти, като мисля, че проблема им е психологически. За България е много добре, че Лудогорец дава повод да бъде коментиран в Европа и света. За нас също е перфектно, тъй като сме отбор само на 4-5 години," сподели Георги Дерменджиев.
- Драма до 101-вата минута! ЦСКА 1948 повали Лудогорец
- Светослав Дяков: Лудогорец ще се върне по-силен
- Лудогорец отново насочва поглед към Бразилия за лятната селекция
- Клуб от Ла Лига с конкретен интерес към Петар Станич, Лудогорец му постави цена
- Хьогмо: Важното беше да не загубим, доминирахме срещу Левски
- Веласкес: Гордея се с тези футболисти, направихме голям мач срещу Лудогорец
- Лудогорец измъкна точка срещу Левски след късен гол на Дуарте
- Лудогорец: Фенове на Левски няма да се допускат в домакински сектори
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]