Руди Гарсия: ЦСКА има предимство
Старши-треньорът на Рома Руди Гарсия сподели очакванията си от стартовия мач от груповата фаза на Шампионска лига срещу ЦСКА Москва. Двубоят е утре вече, от 21:45 часа българско време, а наставникът на италианския отбор призна, че руския съперник има преимущество, заради по-големия си опит и повечето мачове от началото на сезона.
"Нашата цел е да излезем от групата и ние всички ще направим това. Ако утре постигнем победа, това ще заложи добра база за бъдещите срещи в групата и играчите ще укрепят своята увереност в себе си. Няма слаби отбори в Шампионска лига. ЦСКА има голям опит в европейските турнири. Отборът им има силни нападатели, надеждни флангове, а също така и мощни централни защитници, които добре играят с глава. Но ЦСКА има и своите слаби места. Преимуществото им е в игровата практика, тъй като сезонът в Италия току що стартира. Това обаче не ме вълнува, тъй като нашите футболисти се намират в превъзходна физическа и психологическа форма и са готови да се отдадат за победата. Мога да пусна всеки един играч на терена и той да засили играта", заяви Гарсия.
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
- Рома е близо до трансфер на нападател на Марсилия
- Рома загуби Довбик за два месеца
- Зиркзее все още иска трансфер в Рома
- Рома и Атлетико преговарят за Распадори
- Рома повали Лече като гост
- Два клуба от Серия А се интересуват от Киеза
- Скалвини развали завръщането на Гасперини в Бергамо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]