Юнайтед може да продаде Ван Перси, за да привлече Кавани
Ръководството на Манчестър Юнайтед е готово да продаде своя нападател Робин ван Перси, съобщава британското издание The People. Според информацията, ръководителите на "червените дяволи" са готови да продадат 30-годишният футболист само за 15 милиона паунда, което е с девет милиона по-малко, отколкото клубът заплати за холандеца на Арсенал.
Към момента Ван Перси по никакъв начин не може да изглади отношенията си с мениджъра Дейвид Мойс.
Юнайтед обаче няма просто така да продаде своя нападател. Босовете на клуба ще пуснат Робин само при положение, че успеят да получат нападателя на ПСЖ Единсон Кавани, който е оценен от ръководството на френския клуб на 50 милиона паунда.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]