Ударът на Ибрахимович достигна 150 км/ч
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович вкара четири гола в мача от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига против Андерлехт. Според информацията, скоростта на полета на топката след удара на шведския национал при третия гол е достигнала скорост от 150 километра в час.
"Трябва д акажа, че третият гол ми хареса най-много. Отлично попадение, пробих от дистанция и много точно избрах момента. Струва ми се, че ударът беше много силен. Създавах положения за гол за мен и за моите съотборници. Не успях да вкарам пет гола, един е на сметката на Кавани, но важното е, че победихме и това наистина е много хубаво", заяви Ибрахимович.
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Анонс на 1-ви кръг на Лига 1
- Първенството на талантите. Анонс на новия сезон в Лига 1
- Рен може да приеме ПСЖ два пъти през сезона
- ПСЖ и Рен могат да не изиграят мача от първия кръг на Лига 1 по програма
- Ибрахим Мбайе се съгласи да подпише петгодишен договор с Ливърпул
- Ашраф Хакими: Трябваше да сме при равни условия
- Луис Енрике назова причините за поражението от Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Голът на Златан е шедьовър, но действително имаше удари и с по-голяма скорост. Не ми се рови сега, но мисля, че сърбин държеше до едно време рекорда, само дето не му помня името.
А сред лидерите са Роберту Карлуш, Синиша Михайлович, Заваров, имаше и един поляк, не ги помня вече. От нашенците мисля, че Иван Тишански водеше колоната.