Ибрахимович: Мечтая да спечеля ШЛ
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович заяви, че парижкият отбор има добри шансове да спечели сегашното издание на Шампионска лига. Тази вечер от 21:45 часа българско време френският първенец приема Бенфика в двубой от втория кръг на престижния турнир и часове преди мача шведският национал призна, че мечтата му е да спечели турнира.
"Наистина, победата в Шампионска лига е моя мечта. Очевидно е, че успехът в този турнир ще се превърне в невероятно постижение. Имаме добър шанс да направим това с ПСЖ. Разполагаме с добър отбор и добър треньор. Знаем, че на това ниво всеки един детайл може да изиграе ключова роля. Ако имаме възможност да постигнем победа в турнира, ние ще направим всичко, което е по нашите сили, за да осъществим намеренията си. Стремим се да печелим трофеи, да ставаме шампиони. Това не е толкова леко, но именно затова играем футбол", заяви Ибрахимович.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Хакими ще бъде съден по обвинение в изнасилване, Мбапе ще бъде призован като свидетел
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Ибрахимович: Хакими трябваше да бъде изгонен срещу Бразилия
- Хакими: Срещу един от фаворитите показахме, че можем да се конкурираме
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]