Пелегрини: Забравете за неуспехите в ШЛ
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини оцени шансовете на отбора за излизане от групите на Шампионска лига. Както е известно, в предишните две издания на най-престижния европейски клубен турнир "гражданите" претърпяха неуспех, като миналата година дори останаха последни в своя квартет.
"Мисля, че играчите на Манчестър Сити трябва да забравят за предишните си неуспехи в Шампионска лига. Ако искаме да стигнем далече, задължително ще трябва да уважаваме отбори като Виктория, ЦСКА Москва и Байерн Мюнхен. Но дори и да загубим, аз винаги съм казвал на играчите си, че сме отстъпили на по-силен отбор, а не, че съперникът е играл срещу по-слаб тим", заяви Пелегрини.
- Тросар: Арсенал е готов за финала с Манчестър Сити
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Арбелоа след елиминацията на Сити: Да победиш отбор на Гуардиола с 5:1 е нещо огромно
- Гуардиола след отпадането от Реал: Бъдещето на Ман Сити е светло
- Манчестър Сити отпадна от Реал след загуба с човек по-малко
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Арбелоа: В Реал няма „свещени крави“, а на Гуардиола няма какво да му казвам
- Манчестър Сити гони труден обрат срещу Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]