Меси: Няма как да съм доволен
Голямата звезда на Барселона Лео Меси, въпреки добрата си игра и отправените няколко удара, не успя да намери път през защитата на Интер. Европейският клубен шампион започна с нулево равенство защитата на титлата си, а аржентинецът не остана доволен от резултата.
"Няма как да съм доволен, защото исках победа. Аз винаги играя за победа. Този път ние не успяхме. Интер опита да играе на контраатака и да ни изненада. Всеки път ни поставяше в трудна ситуация", призна Меси.
Той се изказа и за бившия си съотборник Самуел Ето'о.
"Беше странно да го видя в другия отбор, след като толкова време той ми бе съотборник. Саму не игра много с топката, защото тя бе наше владение", допълни Меси.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
303