Българските отбори очакват своите противници в евротурнирите
Българските отбори ще научат днес жребия за турнирите под егидата на УЕФА. Както е известно, Лудогорец, ЦСКА, Левски и Локомотив Пловдив ще представят България на европейската сцена и ще се опитат да поправят катастрофалният за миналата година коефициент, според който родните тимове завършиха в класирането след сили като Казахстан, Лихтенщайн и Македония.
Жребият за предварителните кръгове на Шампионската лига на Лудогорец започва в 13:00 часа българско време, а този на ЦСКА, Левски и Локомотив Пловдив - Втори квалификационен кръг на Лига Европа започва в 15:30 часа българско време. Един час преди това ще бъдат изтеглени двойките за Първия квалификационен кръг на Лига Европа.
- УЕФА наказа Престиани за дискриминационно поведение
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Карагър: Атлетико заслужава да спечели Шампионска лига
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Кейн към ПСЖ: Можем да победим всеки
- Капитанът на Спортинг: Мачът с Арсенал беше „скучен“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]