Мексес: Дори на Фифа-та не мога да спра Меси
Защитникът на Милан Филип Мексес вярва, че нападателят на Барселона Лео Меси заслужава уважение, но той разкри, че Росонерите ще нагодят стила си по такъв начин, че да държат аржентинеца тих по време на срещата между двата тима днес в Шампионска лига. Френският национал чувства, че излиза срещу най-добрия отбор в света и пред Sky Sport той каза:
"Вече е трудно и на Плейстейшъна да спирам Меси. Той е страхотен играч и заслужава уважение. Ние няма да играем както обикновено. Барса е най-добрия отбор в света. Ще гледаме да направим каквото можем, за да продължим. Все трябваше да ги срещнем рано или късно."
Според Мексес Тиаго Силва е голяма загуба за Милан: "Toй много страда, че няма да играе. Дано контузията му не е сериозна, защото ни е нужен. Дано се върне по-рано от очакваното."
- Милан официално назначи Рубен Аморим
- Милан е близо до назначаването на Рубен Аморим
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Леао е заплашен от наказание за мачове от Мондиал 2026
- Леао разкри причините за трудния си последен сезон в Милан
- Ултрасите на Милан обявиха война на собствениците: Най-лошото тепърва предстои
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]