Марсилия с драматичен успех над Интер (видео)

Марсилия постигна драматичен успех с 1:0 при домакинството си на Интер в първа осминафинална среща в Шампионската лига. По този начин тимът на Дидие Дешан се доближи до четвъртфиналите в най-авторитетния клубен футболен турнир. Срещата започна с лек натиск на французите, но първото по-интересно положение бе пред тяхната врата. Манданда обаче се справи с положението като изби удар от воле на Диего Форлан.

По-късно и Санети пропусна да се разпише от добра позиция. Асиликуета бе близо до попадение за домакините, но прати топката над вратата на Сезар. По-късно Форлан отново пропусна. След почивката двата тима доста по-рядко стигаха до положения. В края на мача Андре Аю бе на изгодна позиция, но би високо над вратата. В добавеното време той все пак се реваншира и вкара единствения гол в срещата. Той бе точен с глава, възползвайки се от пропуск в защитата на "нерадзурите".