Лил отмени пресконференцията си в Москва
От ръководството на френския Лил съобщиха, че предварително заплануваната за тази вечер пресконференция в руската столица се отменя. Както е известно, утре от 19:00 часа българско време ЦСКА Москва приема първенеца на Франция в среща от петия кръг на Шампионската лига. Тази сутрин в 9:00 часа местно време играчите на Лил трябваше да излетят за Русия, но заради гъста мъгла полетът бе отложен с пет часа.
Това означава, че французите се очаква да кацнат в Москва около 20:00 часа, което е основната причина да бъде отменена срещата с журналистите. От ръководството на френския шампион съобщиха още, че няма да се проведе и вечерната тренировка на „Лужники", която най-вероятно ще остане за утре сутринта.
- Шахтьор ще домакинства мачовете от ШЛ в Лондон
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш
- Левски удари Университатя Крайова и направи първа крачка към третия квалификационен кръг
- УЕФА отново подмина българските международни съдии
- Хулио Веласкес: Камдем отпада, Переа е под въпрос за мача с Университатя Крайова
- При успех над Университатя Крайова: Левски срещу Омония или Кайрат в третия кръг на ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]