Касияс отрече сбиване с Роналдо
Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс опроверга слуховете че на тренировка двамата с Кристиано Роналдо са стигнали до саморазправа преди победата с 3:0 над Аякс вчера. Според информациите от по-рано двамата са се скарали на тренировъчна сесия, но Касияс се изсмя на подобен върпос.
"Аз съм професионалист от 12 години и винаги е имало такива слухове. Мога само да се смея над тях. Но сред шегите той каза: "Къде са снимките? Защото искам да ги видя," цитира Marca Касияс.
30-годишният продължи с коментар на мача с Аякс: "Има такъв тип мачове, които просто трябва да печелим. Аякс се доказа като достоен противник, опита да създава шансове и да контролира мача. Ние бяхме добри обаче тази вечер. Сега ще гледаме да спечелим домакинските си мачове и трябва да се справим добре срещу Лион."
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]