Мата: Започне ли мачът, приятелството приключва
Хуан Мата от Челси заяви пред феновете си, че ще е напълно концентриран над сегашния си отбор в подготовката за срещата с Валенсия днес. Той настоя, че приятелството с играчите от Валенсия ще бъде отложено за след мача. Пред официалния сайт на Челси той каза:
"Не знам дали ще ми е трудно, ще разбера утре. Ще се фокусирам да помогна на сегашния си тим. Ще поздравя старите си приятели преди мача, но до там свършва приятелството. След срещата ще е различно, но по време на мача всеки трябва да си гледа играта."
По време на престоя си във Валенсия Мата дебютира в Шампионска Лига именно срещу Челси:
"Това бе първия ми мач в състезанието. Сега след 4 години играя за Челси срещу Валенсия. Но това се случва във футбола и чувството е различно от тогава. Ще е странно да съм в другата съблекалня. Това ще направи мача специален и знам, че атмосферата на "Местая" ще е добра."
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
- Челси се включва в битка за талант на Вердер
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Челси не се отказва от Фернандес като лидер
- Челси готви оферта за вратаря на Съндърланд Робин Руфс
- Челси е готов да се раздели с Гарначо още това лято
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]