Роналдо: Надявам се да не видя повече този рефер
Футболистът на Реал Мадрид Кристиано Роналдо остана разочарован от работата на норвежкия рефер Моен Одвар при победата с 1:0 на неговия тим над Динамо Загреб в среща от първия кръг в група D на Шампионската лига. Португалският футболист бе подложен на груби действия от защитниците на хърватския отбор и завърши играта с кървящ глезен. След мача Роналдо заяви, че реферите е трябвало да го защитят от грубостите на домакините.
„Това е срамно. Надявам се, че този рефер никога повече няма да обслужва нашите мачове", цитира Marca думите на Роналдо, изречени и по повод изгонването на Марсело, който получи два жълти картона за по-малко от три минути - единият за симулация.
След мача, който Реал спечели благодарение на попадението на Анхел Ди Мария през второто полувреме, помощник-треньорът Айтор Каранка разкри, че Роналдо се е нуждаел от медицинска помощ в съблекалнята.
„Направиха му няколко шева. Да се надяваме, че няма да има нищо по-лошо от това", заяви Каранка.
- Арбелоа: Съдийските решения намаляват шансовете ни за титлата
- Манчестър Юнайтед набеляза Чуамени за наследник на Каземиро
- Арбелоа: Бъдещето ми не е важно, мислим само за следващите мачове
- Реал проучва Моуриньо, но без конкретни преговори
- Кроос: Затворих тази глава и не мисля за завръщане
- Гулит: Няма причина Реал и Барселона да се оплакват от съдиите
- Моуриньо може да се завърне в Реал Мадрид
- Реал Мадрид у дома ще се справи с Алавес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]