Едегор: Искаме да се върнем по-силни
Капитанът на Арсенал Мартин Едегор коментира отпадането на тима от Шампионска лига след сблъсък с ПСЖ.
"Започнахме мача наистина добре, атакувахме и създадохме няколко големи шанса за гол. В крайна сметка това не беше достатъчно. Мисля, че се справихме добре в средата на терена, но в наказателното поле не бяхме достатъчно ефективни и в двата мача. Трябва да отдадем дължимото на техния вратар, който направи няколко страхотни спасявания.
Трябва да се поучим от случилото се. Правим много добри неща, но това не е достатъчно, особено в завършващата фаза, където се решават мачовете. Там трябва да бъдем още по-ефективни. Искаме да използваме болката и да се върнем още по-силни“, заяви Едегор.
- Артета отговори на критиките: Във Висшата лига е трудно да играеш красив футбол
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Арсенал изпрати оферта за защитник на Коринтианс
- Арсенал плаща бонуси за всеки гол от корнер – тайното оръжие на Артета
- Артета: Арсенал вече е на финалната права
- Арсенал готви мегатрансфер: насочва се към защитник на Интер
- Арсенал изравни рекорд на Висшата лига
- Брайтън няма да може да спре Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]