Флик: Трябва да бъдем по-позитивни
Старши-треньорът на Барселона Ханзи Флик коментира загубата с 3:1 от Борусия Дортмунд в реванша от 1/4-финалите на Шампионска лига и класирането за следващата фаза на турнира след общ резултат 5:3 от двата мача.
"Отборът не показа най-доброто си лице, но достигането на полуфиналите е страхотно постижение. Шампионската лига е най-доброто състезание в света. Достигането до полуфиналите е фантастично за клуба.
Атмосферата беше невероятна. Мачът беше много труден, но се класирахме. Нямам предпочитания за Байерн - Интер. Ще гледам мача у дома и ще се насладя на шоуто.
Трябва да бъдем по-позитивни. Не можем да имаме негативна перспектива. Достигането до полуфиналите на Шампионската лига е успех и тази вечер ще го отпразнуваме. Трябва да показваме стила си във всеки мач, а след случилото се днес ще трябва да се подобрим. Вярвам в отбора и знам, че ще се възстановим. Днес видяхме какво е заложено на карта", заяви Флик.
- Левандовски не бърза с решението за бъдещето си в Барселона
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]