Индзаги: Уважаваме Байерн
Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира предстоящата среща с Байерн Мюнхен от четвъртфиналите на Шампионска лига. В първия двубой "нерадзурите" победиха с 2:1.
"Не само усещаме напрежението, но и огромната гордост от това как върви този сезон. Знаем, че утрешният мач ще бъде много труден, трябва да забравим за резултата от първия двубой, но не и за играта. Изиграхме страхотен мач, но знаем силата на съперника. Ще трябва да играем на ниво, с добро темпо, агресия и правилното отношение.
Венсан Компани беше умен играч и го доказва и като треньор. Той има много талантливи футболисти, ще трябва да се опитаме да повторим играта от първия мач. Ще трябва да се опитаме да задържим топката възможно най-дълго и ще бъде още по-трудно, защото Байерн пресира много добре.
Трябва да мислим не за резултата, а за играта. Няма нужда да гледаме резултатите на предишните срещи на двата отбора, които тук на "Сан Сиро" не винаги бяха положителни. Момчетата са в положително настроение, отборът знае, че играем срещу страхотен противник. Ние ги уважаваме, но с необходимото внимание можем да изиграем страхотен двубой", каза Индзаги.
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
- Прокуратурата на FIGC: Разпространяват се неверни твърдения по случая с Роки
- Интер запазва мълчание след скандала с Роки, но вътрешно е „шокиран“
- Киву отклони коментарите за съдийския скандал в Италия
- Интер изпусна победата срещу Торино и отложи празненствата
- Интер ще прегази Торино
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]