Кейн: Четвъртфинали, идваме!
Английският нападател на мюнхенския Байерн Хари Кейн коментира победата на неговия отбор в реванша от 1/8-финалите на Шампионска лига на УЕФА срещу Байер от Леверкузен (2:0).
"Страхотна игра от всички момчета. Далеч от дома в реванша няма как да е по-добре. Четвъртфинали, идваме!“, написа Кейн на страницата си в социалната мрежа X (преди Twitter).
Припомняме, че първият мач завърши с победа за мюнхенци (3:0). По този начин, след резултатите от конфронтацията от два мача, Байерн спечели с резултат 5:0, достигайки четвъртфиналите на главния турнир за Купата на Европа.
В следващия кръг тимът на Венсан Компани ще срещне лидера в Серия А Интер Милано. Първият мач ще се играе в Мюнхен.
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Хеттрик и две дузпи: Луис Диас блести срещу Хофенхайм
- Байерн – Хофенхайм: Очаквайте над 2.5 гола
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]